menu restauracja
menu piwosza
alkohole

Restauracja Barbados Browar Trójmiejski Lubrow to niezwykłe miejsce na mapie Trójmiasta. Przytulne wnętrze pozwoli Ci na chwile zapomnieć o codzienności, a nasz wykwalifikowany personel zadba o Twój dobry nastrój. Nasz wyjątkowy klimat zachęca do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, ale jest odpowiedni również na romantyczną kolację tylko we dwoje.
Restauracja serwują głównie dania kuchni polskiej inspirowane produktami regionalnymi i sezonowymi, co sprawia, że można u nas zjeść smacznie i zdrowo.
W gdańskiej restauracji znajduje się mini browar Lubrow. Serwujemy Państwu świeże, niepasteryzowane piwa komponowane przez naszego piwowara. Również nasze menu inspirowane jest tym złotym trunkiem i w naszej karcie można odnaleźć zarówno dania na bazie piwa jak i takie, które najlepiej smakują z piwem właśnie.
Karta menu jest bardzo bogata, więc na pewno potrafimy zadowolić gust każdego klienta.
Polecamy wyśmienita kuchnię polską , którą przygotowujemy dla gości bezpośrednio przed podaniem. Do dań nie dodajemy ulepszaczy smakowych, chemii . Wszystkie dania przygotowujemy na naturalnych artykułach spożywczych.

W tygodniu zapraszamy Państwa na koncerty , a w weekendy na dyskoteki .
Piątkowe i sobotnie dyskoteki w Klubie Barbados
Jak w każdą sobotę wraz z Dj Hollenem zapraszamy na wyjątkowe imprezy w rytmach największych hitów!
Piątek Start godz. 22:00
Sobota Start godz. 21:00
Wejście tylko dla osób powyżej 21 lat.

Piątkowe i sobotnie dyskoteki w Klubie Barbados

Jak w każdą sobotę wraz z Dj Hollenem zapraszamy na wyjątkowe imprezy w rytmach największych hitów!

Piątek Start godz. 22:00

Sobota Start godz. 21:00

Wejście tylko dla osób powyżej 21 lat.

Czwartkowe biesiady piwne

Czwartkowe biesiady piwne – godzina 19.00

Degustacja piwnych przekąsek gratis. Dla klientów, którzy w tygodniu często odwiedzają naszą restauracje mamy specjalne zaproszenia na biesiadę i 0,3 litra piwa gratis.

Nasze BIESIADY PIWNE to bardzo fajna okazja do poznania naszego piwowara i najważniejsze: spróbowania naszego wyśmienitego piwa.

W każdy czwartek w Gdańsku (od godziny 19:00, ul. Karmelicka 1) oprócz biesiady zapraszany jest specjalny gość, zespół, który swoją muzyką umili Państwu czas spędzony w Browarze Lubrow.

Nagrody, konkursy i przekąski

Na każdej biesiadzie mogą Państwo zdobyć nasze briofila, czyli gadżety związane z Browarem Lubrow, organizowane są konkursy i wszyscy, którzy piją nasze piwo mogą spróbować darmowych przekąsek!

Wstęp na wszystkie biesiady jest darmowy!

Zapraszamy!

Niedzielne promocje 2+1

Zamawiając dwa dania główne, trzecie danie dla dziecka do 10go roku życia jest gratis.

Promocja dotyczy wszystkich naszych lokali.

Grupy zorganizowane i wycieczki

Jesteś organizatorem wycieczki, spotkania w większym gronie, zwiedzasz Trójmiasto ze swoją grupą i nie masz pomysłu, gdzie można szybko, tanio i smacznie zjeść? Naszym atutem jest łatwość w wyborze dań, nieskie ceny oraz szybka i sprawna obsługa. W Gdańsku mamy parking podziemny dostępny dla naszych gości.

Karta stałego klienta

Dla naszych stałych gości mamy przygotowane specjalne KARTY STAŁEGO KLIENTA. Są to imienne karty uprawniające do zniżek w naszych lokalach. Jesteś naszym stałym klientem? Zapytaj obsługę o kartę!

Karta nie upoważnia do bezpłatnej rezerwacji stolików podczas imprez typu Noc Andrzejkowa, Walentynki itp.

W niedzielę dzieci jedzą gratis!

W niedzielę Państwa dzieci jedzą u nas gratis! W promocji 2+1, do dwóch dań głównych, danie dla dziecka gratis, do wyboru ze specjalnie przygotowanego Bajkowego Menu.

Lunch dwudaniowy od 20 zł

Codziennie, od godziny 12:00 do godziny 17:00, zapraszamy na pyszny LUNCH. Już od 20 zł w Gdańsku i w Sopocie zjedzą Państwo jedno z wybranych dań. Dbając o różnorodność oferty, codziennie zmieniamy menu.

W razie pytań dotyczących naszych wyrobów oraz oferty zapraszamy do kontaktu / If you have any questions about our products or our offer, please contact us
Telefon: 509 143 711 / 509 143 707
Gdańsk, ul. Karmelicka 1