menu restauracja
catering

Barbados

Restauracja Barbados Browar Trójmiejski Lubrow to niezwykłe miejsce na mapie Trójmiasta. Przytulne wnętrze pozwoli Ci na chwile zapomnieć o codzienności, a nasz wykwalifikowany personel zadba o Twój dobry nastrój. Nasz wyjątkowy klimat zachęca do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, ale jest odpowiedni również na romantyczną kolację tylko we dwoje.
Restauracja serwują głównie dania kuchni polskiej inspirowane produktami regionalnymi i sezonowymi, co sprawia, że można u nas zjeść smacznie i zdrowo.
W gdańskiej restauracji znajduje się mini browar Lubrow. Serwujemy Państwu świeże, niepasteryzowane piwa komponowane przez naszego piwowara. Również nasze menu inspirowane jest tym złotym trunkiem i w naszej karcie można odnaleźć zarówno dania na bazie piwa jak i takie, które najlepiej smakują z piwem właśnie.
Karta menu jest bardzo bogata, więc na pewno potrafimy zadowolić gust każdego klienta.
Polecamy wyśmienita kuchnię polską , którą przygotowujemy dla gości bezpośrednio przed podaniem. Do dań nie dodajemy ulepszaczy smakowych, chemii . Wszystkie dania przygotowujemy na naturalnych artykułach spożywczych.

W weekendy zapraszamy na dyskoteki
Piątki i soboty starujemy o 21:00

Wejście tylko dla osób powyżej 21 lat.

Niedzielne promocje 2+1

Zamawiając dwa dania główne, trzecie danie dla dziecka do 10go roku życia jest gratis.

Promocja dotyczy wszystkich naszych lokali.

Grupy zorganizowane i wycieczki

Jesteś organizatorem wycieczki, spotkania w większym gronie, zwiedzasz Trójmiasto ze swoją grupą i nie masz pomysłu, gdzie można szybko, tanio i smacznie zjeść? Naszym atutem jest łatwość w wyborze dań, nieskie ceny oraz szybka i sprawna obsługa. W Gdańsku mamy parking podziemny dostępny dla naszych gości.

Lunch dwudaniowy od 25 zł

Codziennie, od godziny 12:00 do godziny 17:00, zapraszamy na pyszny LUNCH. Już od 25 zł w Gdańsku zjedzą Państwo jedno z wybranych dań. Dbając o różnorodność oferty, codziennie zmieniamy menu.