menu restauracja
walentynki
alkohole
catering

Browar Lubrow Wejherowo/Tap House

Lokal Browar Lubrow mieści się w samym centrum wejherowskim starówki.
Jest to przestronny lokal wielkości ponad 400 m2. W górnej części lokalu znajdują się 2 sale . Jedna na 60 osób. druga na 30 osób . Mniejsza sala jest kameralna, zamykana tak aby goście mogli czuć swobodnie i komfortowo ( zwłaszcza w przypadku rezerwacji, imprez okolicznościowych )
Górna część lokalu wykorzystywana jest szczególnie na takie imprezy jak spotkania rodzinne, eventy, imprezy firmowe, bankiety, spotkania po latach.
W dolnej części lokalu znajduje się przestronny bar z miejscami siedzącym i z duża ilością miejsc siedzących. Posiadamy duża ilość kranów do piwa dzięki temu szczególnie w okresie letnim możemy zaproponować gościom więcej niż 5 gatunków Kraftowego piwa.
Goście przebywający w naszym wejherowskim lokalu mają wspaniały widok na wejherowską starówkę i ładnie odnowiony Rynek.
Lokal posiada wyłącznie duże witryny okienne dlatego goście w naszym lokalu czują niepowtarzalny klimat starego miasta.
Polecamy wyśmienita kuchnię polską , którą przygotowujemy dla gości bezpośrednio przed podaniem. Do dań nie dodajemy ulepszaczy smakowych, chemii . Wszystkie dania przygotowujemy na naturalnych artykułach spożywczych.
W tygodniu zapraszamy na koncerty na żywo.
Latem zapraszamy do ogródka przed lokalem.

Niedzielne promocje 2+1

Zamawiając dwa dania główne, trzecie danie dla dziecka do 10go roku życia jest gratis.

Promocja dotyczy wszystkich naszych lokali.

Grupy zorganizowane i wycieczki

Jesteś organizatorem wycieczki, spotkania w większym gronie, zwiedzasz Trójmiasto ze swoją grupą i nie masz pomysłu, gdzie można szybko, tanio i smacznie zjeść? Naszym atutem jest łatwość w wyborze dań, nieskie ceny oraz szybka i sprawna obsługa. W Gdańsku mamy parking podziemny dostępny dla naszych gości.

Lunch dwudaniowy od 14,90 zł

Codziennie, od godziny 12:00 do godziny 17:00, zapraszamy na pyszny LUNCH. Już od 14,90 Zł w naszym lokalu zjedzą Państwo jedno z wybranych dań. Dbając o różnorodność oferty, codziennie zmieniamy menu.