O Browarze Lubrow

Browar Trójmiejski Lubrow

300 letnia tradycja w połączeniu z technologią

Połączenie 300-letniej tradycji i najnowszej technologii firmy Kaspar Schulz oraz naszej długoletniej browarniczej pasji, to receptura Lubrowa na wyjątkowe i wyśmienite piwo. Jako pierwszy w Polsce, browar posiada warzelnię wykonaną z polerowanej stali nierdzewnej, co doskonale współgra z wystrojem i nowoczesnym designem restauracji.

Raz, dwa, trzy, cztery, pięć... i więcej

Warzelnia znalazła się w centralnym punkcie lokalu, tak, by każdy odwiedzający restaurację gość mógł bez problemu podpatrzeć, jak powstaje piwo. Imponujące tanki zostały wyeksponowane w dwóch dolnych salach poziomu klubowego lokalu, dzięki czemu panujący tam swobodny, klubowy klimat zyskał dodatkowy, wyjątkowy charakter.

1. SKM czyli Szybka Kolejka Miejska - piwo typu Pils
2. Zachmielacz Trójmiejski - piwo w stylu India Pale Ale
3. Trójmiejskie Piwniczne - piwo w stylu Kellerbier
4. Havelianum – piwo w stylu American Weizen
5. Milk Jet – piwo w stylu Milk Stout
Z okazji Jarmarku Dominikańskiego uwarzyliśmy - Piwo Dominikańskie
Okazjonalnie, na życzenie gości, sezonowo - warzone będą również inne gatunki piw.

kilka faktów o nas

Wszystkie nasze piwa są niepasteryzowane, niefiltrowane i w żaden sposób nieutrwalane. Serwowane są wprost z tanku leżakowego. Naturalnie mętne, zawierają bogactwo składników aromatyczno-smakowych, wytwarzanych w procesie fermentacji, przy użyciu wody, słodu jęczmiennego, chmielu i drożdży.
0
DAŃ WYDAWANYCH DZIENNIE
0
PIW WARZONYCH NA SPECJALNE OKAZJE
0
WSPANIAŁE LOKALE
0
RODZAJÓW PRZEKĄSEK DO PIWA

Już po raz jedenasty kapituła powołana przez redakcję “Dziennika Bałtyckiego” przyznała nagrodę TOP PRODUKT z Pomorza. Werdykt kapituły poznaliśmy we wtorek, 29 kwietnia w dołączonym do “Dziennika Bałtyckiego” dodatku “TOP PRODUKT”. Swojego faworyta wskazali także Internauci. Najpopularniejszym produktem zostało Piwo Lubrow z Mini Browaru Lubrow.