Instagram Lubrow Barbados
Instagram Lubrow Sopot
Instagram Lubrow Tap House
facebook

Browar
Połączenie 300-letniej tradycji i najnowszej technologii firmy Kaspar Schulz oraz naszej długoletniej browarniczej pasji, to receptura Lubrowa na wyjątkowe i wyśmienite piwo. Jako pierwsze w Polsce, browar posiada warzelnię wykonaną z polerowanej stali nierdzewnej, co doskonale współgra z wystrojem i nowoczesnym designem restauracji.

Warzelnia znalazła się w centralnym punkcie lokalu, tak, by każdy odwiedzający restaurację gośc mógł bez problemu podpatrzeć, jak powstaje piwo. Imponujące tanki zostały wyeksponowane w dwóch dolnych salach poziomu klubowego lokalu, dzięki czemu panujący tam swobodny, klubowy klimat zyskał dodatkowy, wyjątkowy charakter.

Na co dzień warzone będą cztery rodzaje piwa:

  • SKM czyli Szybka Kolejka Miejska - piwo typu Pils
  • Zachmielacz Trójmiejski - piwo w stylu India Pale Ale
  • Trójmiejskie Piwniczne - piwo w stylu Kellerbier
  • Karmelickie - ciemne piwo deserowe
  • Z okazji  Jarmarku Dominikańskiego uwarzyliśmy piąte piwo - Piwo Dominikańskie
  • Okazjonalnie, na życzenie gości, sezonowo - warzone będą również inne gatunki piw.

Więcej szczegółow o warzonych piwach w zakładce Nasze Piwa.

Już po raz jedenasty kapituła powołana przez redakcję "Dziennika Bałtyckiego" przyznała nagrodę TOP PRODUKT z Pomorza. Werdykt kapituły poznaliśmy we wtorek, 29 kwietnia w dołączonym do "Dziennika Bałtyckiego" dodatku "TOP PRODUKT". Swojego faworyta wskazali także Internauci. Najpopularniejszym produktem zostało Piwo Lubrow z Mini Browaru Lubrow.

CZYTAJ WIĘCEJ