Instagram Lubrow Barbados
Instagram Lubrow Sopot
Instagram Lubrow Tap House
facebook

Nasze piwa
Wszystkie nasze piwa są niepasteryzowane, niefiltrowane i w żaden sposób nieutrwalane. Serwowane są wprost z tanku leżakowego. Naturalnie mętne, zawierają bogactwo składników aromatyczno-smakowych, wytwarzanych w procesie fermentacji, przy użyciu wody, słodu jęczmiennego, chmielu i drożdży.

SKM czyli Szybka Kolejka Miejska - piwo typu Pils, tradycyjny lager o złocistej barwie oraz czystej, orzeźwiającej goryczce. Smak i bukiet zapachowy wynika z mieszanki jasnych słodów oraz szlachetnych odmian chmieli goryczkowych i aromatycznych (zawartość ekstraktu 11,8°, zawartość alkoholu około 5,1 %).

Zachmielacz Trójmiejski - piwo w stylu India Pale Ale. Symbol rewolucji piwnej ostatnich lat w Polsce i na świecie. Korzenie IPA sięgają czasów świetności Imperium Brytyjskiego kiedy to wysyłane drogą morską do Indii piwo było bardzo obficie chmielone aby zapobiec jego zepsuciu. W naszej wersji odczujemy treściwy słodowy smak oraz przewagę bogatych aromatów chmielowych nad goryczką (zawartość ekstraktu 17,5°, zawartość alkoholu około 7,5 %).

Trójmiejskie Piwniczne - piwo w stylu Kellerbier, naturalnie mętne, dolnej fermentacji, pochodzące z Górnej Frankonii. Bursztynową barwę oraz pełny słodowy smak zawdzięcza połączeniu wielu specjalnych słodów jasnych oraz karmelowych (zawartość ekstraktu 12,5°, zawartość alkoholu około 5,3 %).

Karmelickie - ciemne piwo o aksamitnym smaku zawdzięczające swój charakter oraz barwę specjalnym gatunkom ciemnych słodów. Wyczuwalne smaki oraz aromaty karmelu z lekką nutą miodu oraz kawy dają połączenie piwa, które może przypaść do gustu w szczególności kobietom (zawartość ekstraktu 12,5°, zawartość alkoholu około 5,3 %).
PIWA WARZONE NA SPECJALNE OKAZJE

HEVELIANUM AMERICAN VEIZEN 4,5 ALK


Wejherale 5,4 ALK
Piwo jasne w stylu  american pale ale. Niepasteryzowane i  niefiltrowane. 
Piwo uwarzone specjalnie dla rodu Wejhera.Wejherale 5,4 ALK

Piwo jasne w stylu  pale ale. Niepasteryzowane i  niefiltrowane. 
Piwo uwarzone specjalnie dla rodu Wejhera.

Dodatkowy katalog plików: WejherAle.jpg

Yntelygent - 5% ALK
Chmielone nowozelandzkimi chmielami, z lekką nutą barszczu na finiszu.Piwo Dominikańskie (2015) – 4,5% ALK 
Piwo jasne, pszeniczne, w stylu Weissbier. Niepasteryzowane i niefutrowane. To już trzecia odsłona piwa Dominikańskiego warzonego specjalnie na Jarmark Dominikański.Kolender z Miętolina – Piwo uwarzyliśmy wspólnie z Marusią! Kolendrowo - miętowy...Kolender z Miętolina!
Mate Nayerbane - Ta sesyjna, lekka IPA jest nieco mocniej "Doyerbana" wzgędem piwa "Yerba IPA"... Chmielu też w nim nie braknie.
Yerba IPAYerba jest tu jedynie dodatkiem, piwo nie ma być o smaku yerby, ani nie miało być zrobione głównie z yerby. Yerba w tym piwie ma przede wszystkim duży wpływ na gorycz, nadając jej swój własny charakter, znany tym, którzy pili yerba mate.

Milk Jet - mleczna odmiana Gagata. Nowy zasyp, nowe chmielenie i dodatek niezwykłej laktozy zapewniają nieprzeciętny odbiór tego piwa. Piwo ciemne w stylu Milk Stout. Niepasteryzowane i niefiltrowane. Skład: woda, słód jęczmienny, jęczmień palony, płatki owsiane, laktoza, chmiele: amarillo, boadicea, chinook, drożdze s-04. 14,5 BLGSTOLEM KOŹLAK / BOCK 7,8% ALK.

Piwo jasne dolnej fermentacji. Niepasteryzowane i niefiltrowane.

stolem

GAGAT – 6,1% Alk

Piwo ciemne górnej fermentacji. Niepasteryzowane i niefiltrowane. Gagat, to bitumiczna odmiana węgla brunatnego. Inaczej określana jako Dżet/Jet, co wiąże się również z określeniem koloru stouta, jako Jet Black.

gagat

CZERWONY PAŹDZIERNIK  - 5,4% Alk
Powraca Dominikańskie. Jednakże nie jako słaba, lekka 9-tka, ale jako wyśmienity Weizen. (nazwa i kogut nawiązujący do Gdańskiego Jarmarku zostają na etykiecie). To już trzecie pod rząd pszeniczne piwo w naszym wykonaniu. Po ciepłym przyjęciu Weizenbocka i Amerykańskiej Pszenicy (Koźlak pszeniczny i Wheattoria), może warto się skusić na Dominikańskie! 

WHEATTORIA 5,6% - Piwo ale  w stylu american wheat.

Duża zawartość słodów pszenicznych 55%

Piwo gatunkowo różni się od niemieckiego weizena/weissbier, ponieważ chmielone jest amerykańskimi chmielami i jest robione na amerykańskich drożdżach.

Dominują aromaty cytrusowe.

KOŹLAK PSZENICZNY z niemieckiego WEIZENBOCK  - Mocne piwo o nutach słodowych i charakterystycznych dla piw pszenicznych aromatach goździkowo-bananowo-śliwkowych. Piwo robione z 55%słodów pszenicznych,oraz 45% słodów jęczmiennych. Drożdże górnej fermentacji. Ekstrakt początkowy 16%-plato, zawartość alkoholu 6,6% Wysoki ekstrakt i zawartość alkoholu typowa dla koźlaków. Piwo warzone dla częściowej karmelizacji cukrów zawartej w brzeczce-aby uzyskać smak typowy dla koźlaków.

"2014" - to piwo górnej fermentacji z dodatkiem korzenia imbiru. Swój aromat zawdzięcza specjalnej mieszance słodów i chmieli. Zawartość ekstraktu 13,5°, zawartość alkoholu około 5,3 %.

47785853.jpg / 03.10.2013, 19:43