menu restauracja
menu piwosza
alkohole
catering

SOPOT LUBROW

Browar Trójmiejski  Lubrow mieści się przy wszystkim znanym Monciaku. Sopot Browar Lubrow jest to lokal umiejscowiony w samym sercu Sopotu na Monte Casino 60, 150 m. od sopockiego mola. Lokal posiada 70 miejsc siedzących w lokalu i 100 miejsc siedzących ogródku, który znajduje się przy lokalu. W lokalu zainstalowane są taki wyszynkowe z płaszczem wodnym, do których przewozi się piwo prosto z browaru z Gdańska specjalnym samochodem cysterną . Piwo dla gościa leje my prosto z tanki wyszynkowej, przez co jakość piwa jest taka sama jak w browarze. Można napić się 5 lub 6, czasami 7 gatunków naszego lokalnego piwa ( Craft Brewery).
Karta menu jest bardzo bogata, więc na pewno potrafimy zadowolić gust każdego klienta.
Polecamy wyśmienita kuchnię polską , którą przygotowujemy dla gości bezpośrednio przed podaniem. Do dań nie dodajemy ulepszaczy smakowych, chemii . Wszystkie dania przygotowujemy na naturalnych artykułach spożywczych.
W tygodniu zapraszamy Państwa na koncerty na żywo.
Miejsce to stworzyliśmy dla ludzi, którzy chcą smacznie zjeść, skosztować dobrego, pozbawionego chemii, świeżo warzonego piwa, a jednocześnie chcą posłuchać dobrej muzyki.
Zapraszamy też do naszego sezonowego ogródka , miejsca wyjątkowo magicznego, gdzie nasi goście zapomnieć mogą o codziennych troskach.

Piątkowe i sobotnie dyskoteki w Klubie Barbados

Jak w każdą sobotę wraz z Dj Hollenem zapraszamy na wyjątkowe imprezy w rytmach największych hitów!

Piątek Start godz. 22:00

Sobota Start godz. 21:00

Wejście tylko dla osób powyżej 21 lat.

Czwartkowe biesiady piwne

Czwartkowe biesiady piwne – godzina 19.00

Degustacja piwnych przekąsek gratis. Dla klientów, którzy w tygodniu często odwiedzają naszą restauracje mamy specjalne zaproszenia na biesiadę i 0,3 litra piwa gratis.

Nasze BIESIADY PIWNE to bardzo fajna okazja do poznania naszego piwowara i najważniejsze: spróbowania naszego wyśmienitego piwa.

W każdy czwartek w Gdańsku (od godziny 19:00, ul. Karmelicka 1) oprócz biesiady zapraszany jest specjalny gość, zespół, który swoją muzyką umili Państwu czas spędzony w Browarze Lubrow.

Nagrody, konkursy i przekąski

Na każdej biesiadzie mogą Państwo zdobyć nasze briofila, czyli gadżety związane z Browarem Lubrow, organizowane są konkursy i wszyscy, którzy piją nasze piwo mogą spróbować darmowych przekąsek!

Wstęp na wszystkie biesiady jest darmowy!

Zapraszamy!

Niedzielne promocje 2+1

Zamawiając dwa dania główne, trzecie danie dla dziecka do 10go roku życia jest gratis.

Promocja dotyczy wszystkich naszych lokali.

Grupy zorganizowane i wycieczki

Jesteś organizatorem wycieczki, spotkania w większym gronie, zwiedzasz Trójmiasto ze swoją grupą i nie masz pomysłu, gdzie można szybko, tanio i smacznie zjeść? Naszym atutem jest łatwość w wyborze dań, nieskie ceny oraz szybka i sprawna obsługa. W Gdańsku mamy parking podziemny dostępny dla naszych gości.

Karta stałego klienta

Dla naszych stałych gości mamy przygotowane specjalne KARTY STAŁEGO KLIENTA. Są to imienne karty uprawniające do zniżek w naszych lokalach. Jesteś naszym stałym klientem? Zapytaj obsługę o kartę!

Karta nie upoważnia do bezpłatnej rezerwacji stolików podczas imprez typu Noc Andrzejkowa, Walentynki itp.

W niedzielę dzieci jedzą gratis!

W niedzielę Państwa dzieci jedzą u nas gratis! W promocji 2+1, do dwóch dań głównych, danie dla dziecka gratis, do wyboru ze specjalnie przygotowanego Bajkowego Menu.

Lunch dwudaniowy od 20 zł

Codziennie, od godziny 12:00 do godziny 17:00, zapraszamy na pyszny LUNCH. Już od 20 zł w Gdańsku i w Sopocie zjedzą Państwo jedno z wybranych dań. Dbając o różnorodność oferty, codziennie zmieniamy menu.

W razie pytań dotyczących naszych wyrobów oraz oferty zapraszamy do kontaktu / If you have any questions about our products or our offer, please contact us
Telefon: 509 143 711 / 509 143 707
Gdańsk, ul. Karmelicka 1