menu restauracja
alkohole
catering

BROWAR SOPOT LUBROW

Browar Trójmiejski  Lubrow mieści się przy wszystkim znanym Monciaku. Sopot Browar Lubrow jest to lokal umiejscowiony w samym sercu Sopotu na Monte Casino 60, 150 m. od sopockiego mola. Lokal posiada 70 miejsc siedzących w lokalu i 100 miejsc siedzących ogródku, który znajduje się przy lokalu. W lokalu zainstalowane są taki wyszynkowe z płaszczem wodnym, do których przewozi się piwo prosto z browaru z Gdańska specjalnym samochodem cysterną . Piwo dla gościa leje my prosto z tanki wyszynkowej, przez co jakość piwa jest taka sama jak w browarze. Można napić się 5 lub 6, czasami 7 gatunków naszego lokalnego piwa ( Craft Brewery).
Karta menu jest bardzo bogata, więc na pewno potrafimy zadowolić gust każdego klienta.
Polecamy wyśmienita kuchnię polską , którą przygotowujemy dla gości bezpośrednio przed podaniem. Do dań nie dodajemy ulepszaczy smakowych, chemii . Wszystkie dania przygotowujemy na naturalnych artykułach spożywczych.
W tygodniu zapraszamy Państwa na koncerty na żywo.
Miejsce to stworzyliśmy dla ludzi, którzy chcą smacznie zjeść, skosztować dobrego, pozbawionego chemii, świeżo warzonego piwa, a jednocześnie chcą posłuchać dobrej muzyki.
Zapraszamy też do naszego sezonowego ogródka , miejsca wyjątkowo magicznego, gdzie nasi goście zapomnieć mogą o codziennych troskach.

Niedzielne promocje 2+1

Zamawiając dwa dania główne, trzecie danie dla dziecka do 10go roku życia jest gratis.

Promocja dotyczy wszystkich naszych lokali.

Grupy zorganizowane i wycieczki

Jesteś organizatorem wycieczki, spotkania w większym gronie, zwiedzasz Trójmiasto ze swoją grupą i nie masz pomysłu, gdzie można szybko, tanio i smacznie zjeść? Naszym atutem jest łatwość w wyborze dań, nieskie ceny oraz szybka i sprawna obsługa. W Gdańsku mamy parking podziemny dostępny dla naszych gości.